Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Ocak 2012

ABONE OL

Göksu Yılın Yıldızı

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 10.su düzenlenen “Yılın Yıldızları” ödülleri sahiplerini buldu. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ödül töreninde Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 10.su düzenlenen “Yılın Yıldızları” ödülleri sahiplerini buldu. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ödül töreninde Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından 3 bin öğrenciyle yapılan anket sonucunda toplam 31 kategoride basın, medya, sanat, müzik ve iş dünyasının en beğenilen isimlerinin belirlendiği Yılın Yıldızları ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. 

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Beşiktaş’taki Merkez Yerleşkesi Oditoryum Salonu’nda gerçekleştirilen tören, sanatçı Anjelika Akbar’ın piyano resitali ile başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katıldığı törende, müzik dinletisinin ardından ödül sahipleri teker teker açıklandı. Törende, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar da Onur Ödülü aldı. Uğur Dündar, Ali Kırca, Can Dündar, Cem Yılmaz gibi bir çok ünlünün de ödül aldığı törende, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü. Göksu’ya ödülünü YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek takdim etti.Sanat, basın, medya, iş dünyası gibi birçok farklı kategoride tanınmış ismin ödül aldığı gecede Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, hem ödül aldı hem de ödül verdi. Göksu aynı gecede, yılın en beğenilen sabah haber programı seçilen Günaydın Türkiye programının sunucusu İrfan Değirmenci’ye ödülünü takdim etti.

Yüksek: Göksu bizim gurur kaynağımız

YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, “Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olması ve önemli projelere imza atmasından dolayı bizim gurur kaynağımız” diyerek Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu sahneye davet etti ve başarılarının devam etmesi dilekleriyle Rektörlük Özel Ödülü’nü kendisine verdi.  Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da yaptığı kısa teşekkür konuşmasında mezun olduğu üniversiteden ödül almanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, “Mezun olduğum okuldan ödül aldım ve yine mezun olduğum okulun kampusuna hizmet ediyorum. Bundan dolayı kendimi çok bahtiyar hissediyorum. Beni bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

2011 yılının en beğenilen ve ödül alan isimleri:

Yılın iş adamı: Hüsnü Özyeğin Yılın haber spikeri: Mehmet Ali BirandYılın kültür-sanat programı: Şeffaf Oda (Güneri Civaoğlu)Yılın iş kadını: Arzuhan Doğan YalçındağYılın gazetesi Hürriyet Yılın köşe yazarı Yılmaz ÖzdilYılın ekonomi ve iş dergisi Bloomberg Yılın yazar Zülfü LivaneliYılın haber programcısı Fatih AltaylıYılın TV kanalı HabertürkYılın sabah haber programı İrfan Değirmenci ile Günaydın Yılın eğlence-şov programı Beyaz ShowYılın spor programı Yüzde Yüz Futbol Yılın dizi film Muhteşem YüzyılYılın kadın dizi oyuncusu Beren Saat Yılın erkek dizi oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ Yılın kadın tiyatro oyuncusu Deniz Çakır Yılın erkek tiyatro oyuncusu Selçuk YöntemYılın Türk filmi Kaybedenler Kulübü Yılın radyo Power FMYılın radyo programı Matrax (Zeki Kayahan Coşkun) Yılın kadın şarkıcı Sıla Yılın erkek şarkıcı Tarkan Yılın müzik grubu ModelYılın sporcu Burak Yılmaz Yılın ekonomist Şükrü KızılotYılın reklam filmi Mavi Jeans Yılın şirket Doğuş Holding Yılın banka Türkiye İş BankasıYılın sivil toplum örgütü AKUTYılın sosyal sorumluluk projesi Van için Rock.Törende Erdoğan Bayraktar’ın yanı sıra Can Dündar, Ali Kırca, Uğur Dündar ile Zeki Kayahan Coşkun da onur ödülüne layık görüldü. İşletme Kulübü Onur Üyesi Cem Yılmaz da ödül alan isimler arasında yer aldı.

Diğer Haberler