Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Eylül 2017

ABONE OL

Göksu Ve Bak Esenlerlilerle Bayramlaştı

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile birlikte Esenler halkıyla bayramlaştı.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile birlikte Esenler halkıyla bayramlaştı.

Her sene farklı bir camiide Bayram Namazı kılarak Esenler halkı ile bayramlaşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya bu bayram; Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, EsenlerBelediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Birlik Mahallesi Mimar Sinan Camii’nde kılınan Bayram Namazı’nın ardından Esenlerliler bayrama kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşadı. Bayram namazının ardından camii içersinde halkla bayramlaşan Bakan Bak ve Göksu, camii çıkışında halkın yoğun ilgisiyle karşılandılar ve herkesin bayramını tebrik ederek camiden ayrıldılar.

DAİMA YANINIZDAYIZ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran ile meclis üyeleriyle ilçede yaşayan birçok şehit ailesi ve yakınlarını ziyaret ederek bayramlaştı. Başkan Göksu, “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Biz yaşadıkça sizi yalnız bırakmayacağız. Daima sizin yanınızdayız” dedi.

Diğer Haberler