Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Temmuz 2012

ABONE OL

Göksu, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, şehadetinin 5. yıldönümünde şehit er Abdullah Yüksel’in Esenler’deki ailesini ziyaret etti.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, şehadetinin 5. yıldönümünde şehit er Abdullah Yüksel’in Esenler’deki ailesini ziyaret etti.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya ve Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mustafa Uzun ile birlikte Şırnak Cizre’de operasyondan sonra güneş çarpmasına bağlı beyin kanaması sonucu şehit olan er Abdullah Yüksel’in Esenler’de yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehit er Abdullah Yüksel’in Esenler Havaalanı Mahallesi’nde bulunan ailesini ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet, şehit erin annesi ve kardeşleriyle bir süre sohbet etti. Yüksel’in nasıl şehit olduğuna dair erkek kardeşinden bilgiler alan Göksu, şehit erin kardeşlerine hitaben; “ Sizlere düşen önemli ve en büyük görev annenize çok iyi bakmaktır” diyerek onlara öğütlerde bulundu.

Bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan’da kendilerine yapılan bu anlamlı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit er Abdullah Yüksel’in annesi ve kardeşleri; “Bizleri yalnız bırakmadığınız ve ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Acımızı paylaştığınızı görmek bizlere bu acıya dayanma gücü veriyor” dedi.  Ziyaret, okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duanın arkasından sona erdi.

Diğer Haberler