Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Aralık 2014

ABONE OL

Göksu Malatyalılar İle Buluştu

MASTÖB'ün İstişare Toplantısı'nda Malatyalılar'a seslenen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Doğduğumuz yere gösterdiğimiz vefayı, doyduğumuz yere de paralel tutmak önemli bir sorumluluğumuzdur" dedi.

MASTÖB’ün İstişare Toplantısı’nda Malatyalılar’a seslenen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Doğduğumuz yere gösterdiğimiz vefayı, doyduğumuz yere de paralel tutmak önemli bir sorumluluğumuzdur” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği’nin (MASTÖB) İstişare Toplantısı’nda Malatyalılarla bir araya geldi. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Başkan Göksu’nun yanı sıra; Pötürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, MASTÖB Genel Başkanı Adil Gevrek, Malatyalı Sanatçı Belkıs Akkale, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, bazı Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

ÖNCE KENDİ TOPRAĞIMIZI BİLELİM

Hep birlikte yapılan kahvaltının ardından konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, sözlerine “Doğduğumuz yere vefayı, doyduğumuz yere de paralel tutmak önemli bir sorumluluğumuzdur” diyerek başladı. “Bir insan nereden geldiğini bilmezse, nereye gideceğini de bilmez” diyen Göksu, “Burada insan önce kendi toprağını bilmeli. İstanbul doğumlu Malatyalı kardeşlerimize kendi memleketlerinin kültürünü öğretmek bu sivil toplum örgütlerinin görevidir” şeklinde konuştu.

KARDEŞ DEĞİL AĞABEY BELEDİYE

Pötürge Belediye Başkanı Mehmet Polat da, “Esenler Belediyesi aslında kardeş değil, ağabey belediyemizdir bizim” ifadelerine yer verdi. Polat, Esenler Belediyesi’ne kendilerine desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler