Öneri ve Talep Formu

Belediye Başkanımız Sayın M. Tevfik Göksu, mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı.

Eklenme tarihi 17 Temmuz 2021

ABONE OL

GÖKSU: KURBAN BAYRAMI, PAYLAŞMA BAYRAMI

Mesai arkadaşlarının Kurban Bayramı’nı kutlayan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Kurban Bayramı’nın paylaşma bayramı olduğunu söyledi ve “Pandemiden dolayı kurban dağıtımına daha çok ihtiyaç var. Dağıtma imkanı olmayan varsa Sosyal İşler Müdürlüğümüze başvursunlar, biz dağıtacağız” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kurban Bayramı münasebetiyle belediye personeli ile bayramlaştı. Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nda düzenlenen bayramlaşma törenine, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri de katıldı.

Belediye personeline, hizmet ederken en çok dikkat etmeleri gereken noktaları hatırlatan Göksu, başarılı performanslarıyla Esenler’i en çok oy alan ilçe belediyesi haline getirme noktasında pay sahibi oldukları için çalışanlara teşekkür etti. Mesai arkadaşlarının Kurban Bayramı’nı da tebrik eden Göksu, “Burada yaptığımız hizmeti, imtihanımız ve şükranımız olarak görmeliyiz. Esenler insanı bize maaş ödüyor. Onlara güler yüz göstermeli, her türlü ihtiyaçlarına anında karşılık vermeliyiz. Muhtacın elinden tutmamız, yetimin başını okşamamız, darda kalana yardım etmemiz gerekir. Allah, darda kalana yardım eder. Sizin başarılı performansı sayesinde AK Parti’nin İstanbul’da en başarılı ilçe belediyesi olduk. Hepinizden Allah razı olsun. Allah gayretimizi arttırsın, bayramınız bayram olsun” ifadelerini kullandı.

KURBAN DAĞITMA İMKANI OLMAYANLARA YARDIMCI OLACAĞIZ

Başkan Göksu, Kurban Bayramı’nın paylaşma bayramı olduğunu söyleyerek, “Pandemiden dolayı kurban dağıtımına daha çok ihtiyaç var.Dağıtma imkanı olmayan varsa Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze başvursunlar, biz dağıtacağız” hatırlatması yaptı.

 

Diğer Haberler