Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Aralık 2014

ABONE OL

Göksu Kumrulularla Buluştu

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kumrulu Yönetici ve İş Adamları Derneği (KUYİAD) 3. Olağan Kongresi ve Dernek Merkezi Açılışı programında, Kumrulularla bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kumrulu Yönetici ve İş Adamları Derneği (KUYİAD) 3. Olağan Kongresi ve Dernek Merkezi Açılışı programında, Kumrulularla bir araya geldi.

Kumrulu Yönetici ve İş Adamları Derneği (KUYİAD) 3. Olağan Kongresi ve Dernek Merkezi Açılışı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki kongre ve açılışa Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra; Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Kumru Belediye Başkanı G. Murat Hatipoğlu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler Belediye Meclis Üyesi Abdullah Beyrek ve çok sayıda Ordulu katıldı.

İSTANBUL’UN TAM ORTASINDA

Kongre’de bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, katılımcılara Esenler hakkında bilgi verdi. Esenler’in, İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesi olduğunu belirten Göksu, ” 500 bin nüfusu 310 bin seçmeni olan, İstanbul’un tam da ortasında yer alan bir ilçe. Ağırlıklı nufüs ortalamlarımızdan birisi de Ordu’dur. Türkiye’nin 81 ili sosyolojik olarak Esenler’de temsil edilir. Esenler İstanbul’da yapılaşmanın en yüksek olduğu şehirdir. Esenler İstanbul’da AK Parti’nin en yüksek oy aldığı ilçedir” dedi.

ESENLER KABUĞUNU KIRDI

Esenler’in şehrin merkezinde olmanın avantajından daha çok dezavantajını yaşadığına dikkat çeken Başkan Göksu, “Allah’a çok şükür Esenler kabuğunu kırdı. Artık İstanbul’da fark edilebilen bir ilçe oldu. Örneğin içinde bulunduğumuz bu salon, İstanbul’da bir belediyenin kendi bütçesiyle yaptığı tek salondur. Esenler Belediyesi’nin kendi bütçesiyle yaptığı, yaklaşık 23 Milyon TL’ye maliyeti olan, uluslararası standartlarda dev bir kompleks. Esenler’de 5 yıl önce bunun gibi bir kompleks yoktu. Ama şimdi bu salon gibi bir üçüncüsü bitmek, bir dördüncüsü de başlamak üzere” diye konuştu.

DERVİŞOĞLU İLE YOLA DEVAM!

Göksu, Kumrulu Yönetici ve İş Adamları Derneği (KUYİAD) 3. Olağan Kongresi ve Dernek Merkezi’nin hayırlı olmasını dileyerek konuşmasını tamamladı. Tek listeyle seçime giren Özay Dervişoğlu, Kumrulu Yönetici ve İş Adamları Derneği (KUYİAD)Başkanlığı’nı tekrar kazandı.

Diğer Haberler