Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Mart 2020

ABONE OL

Göksu Kolonya Dağıttı Duyarlılık İstedi

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenler Belediye binasına gelen vatandaşlara ve belediye personeline hijyen ve temizliğe dikkat çekmek için küçük kutularda kolonya dağıttı.

Tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden korona virüs ile ilgili ülkemizde de her kurum ve kuruluş üzerine düşen görevi yerine getirmeye çalışıyor. Esenler Belediyesi de bir taraftan kamu binalarından camilere, kültür merkezlerinden parklara, otobüs duraklarından kütüphanelere kadar vatandaşların yoğun olarak kullandıkları mekanları dezenfekte ederken bir taraftan da vatandaşları virüs ile ilgili bilgilendirici broşürler dağıtarak farkındalığı artırmaya çalışıyor.

 

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da Esenler Belediye binasına gelen vatandaşlara ve belediye personeline hijyen ve temizliğe dikkat çekmek ve korona virüsü ile ilgili yürütülen mücadelede farkındalığın oluşmasına katkı sunmak için küçük kutularda kolonya dağıttı. Vatandaşlara, “Aman tedbiri elden bırakmayalım. Hep birlikte duyarlı olacağız ve bu belanın üstesinden geleceğiz. Evlerinizde de tedbirlerinizi artırınız ve tüm yakınlarınıza duyarlı olmalarını sağlamaya çalışın ” tavsiyesinde bulunurken personele de, “Bizim görevimiz sadece kendimizi değil, vatandaşı da korumak. Böyle bir mükellefiyetimiz var. Belediyemize gelen her vatandaşımıza Sağlık Bakanlığımızın 14 kuralını anlatacaksınız, duyarlı olmaları konusunda uyaracaksınız. Sayın bakanımızın dediği gibi kurallarımız, önlemlerimiz virüsten daha güçlü. Tecrübemiz, direncimiz daha güçlü. Ve hep beraber Allah’ın izni ile bu problemin üstesinden geleceğiz” uyarısında bulundu.

Diğer Haberler