Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Mart 2016

ABONE OL

Göksu Kitapseverlerle Buluştu

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 3. CNR Expo Kitap Fuarı'ndaki Esenler Belediyesi'nin standında kitapseverleri ağırladı.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 3. CNR Expo Kitap Fuarı’ndaki Esenler Belediyesi’nin standında kitapseverleri ağırladı.

Esenler Belediyesi, bu yıl üçüncüsü düzenlenen CNR Expo Kitap Fuarı’nda iki ayrı stant açtı. “Engelsiz Bir Dünya İçin Buluşuyoruz” temasıyla açılan fuarda Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri’ne bağlı Esenler Engelliler Koordinasyon Merkezi (ESENKOM) “Engelleri Aşalım” standı ile şehir ve çocuk yayınlarının yer aldığı stantlar yüzlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, 3. CNR Expo Kitap Fuarı’ndaki Esenler Belediyesi stantlarında ziyaretçileri ağırladı.

ESENLER’E ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ

Esenler Belediyesi’nin “Engelleri Aşalım” standında ziyaretçilerle sohbet eden Başkan Göksu, burada yaptığı açıklamada Esenler’de ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ projesini hayata geçireceklerini belirtti. Göksu, “Esenler Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin hayatı engelsiz yaşayabilmeleri için fiziki düzenlemelerin yanı sıra; sosyal ve kültürel projelerle onlarla birlikte yaşam alanları oluşturmaya çalışıyoruz. Yakın zamanda Kemer Mahallesi’nde 0’Engelsiz Yaşam Merkezi’ adında örnek bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Burası yüzme havuzundan hamama kadar her engelli grubuna özel dizayn edilmiş bir mekân olarak tasarlandı” diye konuştu.

ZİYARETÇİLERİ AĞIRLADI

Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün 3’üncü Salon-B04’teki standında kitapseverleri ağırlayan Göksu, Esenler Belediyesi’nin şehir ve çocuk üzerine çıkardığı 23 yayını ziyaretçilere tanıttı. Vatandaşlarla sohbet edip kitapları imzalayan Başkan Göksu, ziyaretçilerin fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.

13 MART’A KADAR AÇIK

Esenler Belediyesi’nin Şehir ve Düşünce Dergisi, Esen Çocuk, Annemin Masalı, Bebeğimin Günlüğü ve Geleceğin Şehri gibi eserlerin yer aldığı fuarda Esenler’de şehre ve çocuğa dair çıkarılmış yayınlar yer alıyor. Fuar, 13 Mart’a kadar ziyaret edilebilecek.

Diğer Haberler