Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Mayıs 2016

ABONE OL

Göksu Kanaat Önderleriyle Buluştu

Esenler'deki kanaat önderleriyle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Esenler'i daha da ileriye götürmek bizim hem insani hem de vicdani en önemli görevimizdir" diye konuştu.

Esenler’deki kanaat önderleriyle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Esenler’i daha da ileriye götürmek bizim hem insani hem de vicdani en önemli görevimizdir” diye konuştu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler’deki kanaat önderleriyle bir araya geldi. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

CENAB-I ALLAH YARDIM EDİYOR

Esenler’deki her kanaat önderinin iyilik kapısını açarak iyiliklerin inşasına çok önemli katkılar sunduklarını belirten Başkan Göksu, “Görevinizi yaparken sadece ve sadece hemşericilik ve mikro milliyetçilik anlamında değil bu toplumda iyiliklerin inşası anlamında yaparsınız mutlaka Cenab-ı Allah size bunun ecrini verir. Biz Esenler’de her yaptığımız işi bu idrakle yapıyoruz. Bu idrakle yaptığımız içindir ki Cenab-ı Allah bize yardım ediyor” dedi.

EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ

Göksu konuşmasına şöyle devam etti; “Bir yerel yönetimin 5 yılda 10 yılda yapabilecekleri işler değil bizim yaptıklarımız. Biz gayret ettik çok çalıştık. Esenler halkı dua etti, Allah da yardım etti. Bugün Esenler kendi çevresinde sıkışan değil, kendi çevresine sığınan bir ilçe haline geldi. Kamu yatırımları anlamında bütün yatırımlarımızı tamamladık. Ama biz yine boş durmuyoruz. Çünkü önemli olan emanetini üstlendiğimiz Esenler’i daha da ileriye götürmek bizim hem insani hem de vicdani en önemli görevimizdir.”

Göksu, konuşmasının ardından Esenler’in kanaat önderlerine, yeni dönemde yapılacak yatırım ve projeleri, hazırlanan slayt eşliğinde anlattı.

Diğer Haberler