Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Şubat 2014

ABONE OL

Göksu Kanaat Önderleri İle Buluştu

Esenler’deki kanaat önderleri, kendileriyle yemekli toplantıda bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu için, ”Allah mazlumların ve fakirlerin ümidini taşıdığınız, dinimizi rahat bir şekilde yaşamamıza vesile olduğunuz için yar ve yardımcınız olsun” temennisinde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler’de kanaat önderliği yapan dernek ve kuruluşların mensuplarıyla Ramazan Bingöl Et Lokantası’nda bir araya geldi. Programa Başkan Göksu’nun yanı sıra; AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya ve Esenler Belediye Başkanı Danışmanı Abdullah Aksu ve çok sayıda kanaat önderi katıldı.

Kanaat önderleriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, “Biz Esenler’de son 5 yılda ciddi adımlar attık. Esenler’in kanayan yaralarına parmak bastık. Halkımızın refahı için elinden geleni yapan bir başkanımız var. Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HEP BİRLİKTE TARİH YAZALIM

Programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ”Osmanlı’nın son dönemlerinden bu yana bu ülkede siyasal bir mühendislik yapılmıştır. Bu toplumu kendi değerlerinden uzaklaştırdılar. Toplumu kendi değerlerinden uzaklaştırarak, bizim olmayan farklı bir değer inşa etmeye çalıştılar. Ama bu toplumun sosyolojisi, buna musade etmedi” dedi. Göksu, çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini belirterek, ”Hep beraber büyük bir gayret ve emekle çalışacağız. Sokaktaki insanlar bize dualarıyla destek oluyor. Zor zamanlarda insanlar tarih yazar. Şimdi ben sizi tarih yazmaya davet ediyorum” dedi.

Göksu, konuşmasının ardından kanaat önderlerinin sorularını cevapladı ve önerilerini aldı.

7’DEN 70’E DUACINIZIZ

İlgilerinden dolayı Başkan Göksu’ya şükranlarını sunan kanaat önderleri de, ”Allah mazlumların ve fakirlerin ümidini taşıdığınız, dinimizi rahat bir şekilde yaşamamıza vesile olduğunuz için yar ve yardımcınız olsun. Şunu unutmayın ki, 7’den 70’e bütün talebelerimiz size dua etmektedir” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler