Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Şubat 2016

ABONE OL

Göksu Havaalanı Konutları’nı İnceledi

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda incelemelerde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları’nda incelemelerde bulundu.

Esenler Belediyesi’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları’nda geri sayım başladı. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları’nda incelemelerde bulundu. Başkan Göksu’ya; Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk, ESKON A.Ş. Genel Müdürü Abdülkadir Şengör, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu ve Emlak Konut yetkilileri de eşlik etti.

KURALAR 31 MART’TA

Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları’nınkentsel dönüşümde Türkiye’ye örnek olduğunu belirten Başkan Göksu, “Çalışmalar hızla devam ediyor. Hiç bir aksaklık yok. Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde bin 403 konut ve 32 işyerinin kura çekimini 31 Mart’ta gerçekleştireceğiz. İnşallah 31 Mayıs’tan sonra da konutları hak sahiplerine teslim etmeye başlayacağız. Depreme dayanıklı, güvenli ve modern konutlar binlerce ailemizin yeni yuvası olacak.” dedi.

Diğer Haberler