Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Temmuz 2015

ABONE OL

Göksu: Hakkınızı Helal Edin

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan etkinliklerinin düzenlediği Dörtyol Meydanı ve civarında oturan vatandaşlar ve esnaf ile sahurda buluştu. Göksu, bir ay boyunca etkinlikler sırasında verdikleri rahatsızlıktan vatandaşlardan helallik istedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan etkinliklerinin düzenlediği Dörtyol Meydanı ve civarında oturan vatandaşlar ve esnaf ile sahurda buluştu. Göksu, bir ay boyunca etkinlikler sırasında verdikleri rahatsızlıktan vatandaşlardan helallik istedi.

Ramazan’ın tüm güzellikleriyle yaşandığı Esenler’de etkinliklerin merkezi Dörtyol Meydanı oldu. Her akşam Kur’an-ı Kerim tilaveti, Anadolu’yu Mayalayanlar etkinliği, tasavvuf konserleri ve birbirinden güzel etkinliklerin yapıldığı Döryol Meydanı’nda Ramazan ayı dolu dolu yaşandı. Kadir Gecesi özel programı ile son bulan Ramazan etkinliklerinin ardından Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Dörtyol Meydanı ve civarında yaşayan vatandaşlar ve esnaf ile sahurda bir araya geldi.

Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler Müftüsü Halil Şekerci, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve vatandaşların katıldığı sahurda Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu vatandaşlardan ve esnaftan helallik istedi.

SAHUR SOFRASINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Her gece düzenlenen etkinliklerle Ramazan ayını en güzel şekilde yaşatmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Başkan Göksu, “Birbirinden güzel Ramazan etkinlikleri ile Ramazan ayının ruhunu sizlere en güzel şekilde yaşatmak için bir ay boyunca çalıştık. Bu süre zarfında geç saatlere kadar süren etkinliklerimiz de sizlere rahatsızlık verdik. Her şey sizin içindi. Ancak yine de sizleri bu süre zarfında rahatsız ettiğimiz için sizlerden helallik diliyorum. Bizleri bu güzel sahur sofrasında yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

RAMAZAN’DA AKLA ESENLER GELİR

Vatandaş ve esnaf ile birlikte düzenlenen sahur programına katılan Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal da gerçekleştirilen birbirinden güzel etkinlikler için Esenler Belediyesi’ni tebrik etti. Ramazan ayı boyunca herkesin büyük gayret sarf ederek çok özel programlarla unutulmayacak bir Ramazan geçirdiklerini ifade eden Ünal, “Esenler artık Ramazan denilince akla ilk gelen ilçelerden biri haline geldi. Bu Esenler’in başarısıdır. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Sahur programının sonunda yemek duasını Esenler Müftüsü Halil Şekerci yaptırdı. Şekerci, duanın ardından vatandaşların Cuma günü başlayacak olan Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Diğer Haberler