Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Mart 2013

ABONE OL

Göksu: Güçlü Ve Adaletli Bir Milletiz

Narman’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı, düzenlenen bir programla Esenler’de kutlandı. Programda konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Biz millet olarak güçlü ve adaletli bir milletiz” dedi.

Narman’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı, düzenlenen bir programla Esenler’de kutlandı. Programda konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Biz millet olarak güçlü ve adaletli bir milletiz” dedi.Erzurum’un Narman İlçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı, Esenler’de düzenlenen bir programla kutlandı. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen, Esenler Dernekler Federasyonu Başkanı (ESDEF) Süleyman Kahveci, bazı belediye meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.Programda bir selamlama konuşması yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Erzurum’da görev yaptığı sürede güzel günler geçirdiğini belirterek “Yiğit delikanlılarla dolu Erzurum’a selam olsun” dedi.TARİHİMİZDE SÖMÜRGE YOK

Aşkın Bak’ın ardından konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu sözlerine, “Bugün bir zaferi, bir şehrin hikâyesini tekrar hatırlıyoruz” diyerek başladı. Türkiye’nin işgal altında olan her şehrinde, bu işgali elinin tersiyle iten bir milletin de olduğunu söyleyen Göksu, “Bu millet canını, kanını ortaya koyarak ülke toprağına düşmanın ayağını bastırmamıştır” dedi. Sözlerini “Bu millet nereye gittiyse, adaleti de beraberinde götürmüştür” diye sürdüren Göksu, “Bu milletin tarihine bakınca hiç sömürge görmüyoruz” dedi. “Biz millet olarak güçlü ve adaletli bir milletiz” diyen Göksu, “Türkiye bu günlerde yeni bir tarih yazıyor” diye konuştu. Göksu, konuşmasının sonunda “Bizler bu kardeşliğimizi ve büyüklüğümüzü, bu ülkede sizlerle yaşatıyoruz. Aynı heyecanı, aynı ufku birlikte yaşıyoruz. Allah bir daha bu ülkeye böyle işgaller yaşatmasın” dedi.Göksu’nun konuşmasının ardından, gecede Erzurum’un genç bar ekibi de yörenin oyunlarını Narmanlılar için sergiledi. Program, plaket takdimlerinin ardından düzenlenen konserle devam etti.

Diğer Haberler