Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Temmuz 2015

ABONE OL

Göksu Esnafla Sahur Yaptı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası'nın düzenlediği sahur programında esnaflarla bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın düzenlediği sahur programında esnaflarla bir araya geldi.

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Anadolu Sokağı’nda sahur programı düzenledi. Programa Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun yanı sıra; Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler İlçe Müftüsü Halil Şekerci, Esenler Belediye Başkan Yardımcıları, MHP İlçe Başkanı Suat Yılmaz, AK Parti Eski İlçe Başkanı Umut Özkan, Oda Başkanı Şükrü Şahin, çok sayıda esnaf ve vatandaş katıldı.Program Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin’in açılış konuşması ile başladı.

ESENLER ULUSLARARASI YARIŞMAYA ÇIKIYOR

Programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bu şehir ne kadar huzurlu olursa çocuklarımız o kadar huzurlu büyür. Bu şehir ne kadar huzurlu olursa esnafımız o kadar zengin olur. Esenler’in sloganını ‘Huzur ve Umut Şehri’ olarak değiştirdik. Esenler’de çok önemli adımlar atıyoruz. İddia ediyorum Esenler on yıl sonra bütün dünyanın örnek şehir olarak görmeye geleceği bir şehir olacak. Ramazan’dan hemen sonra uluslar arası bir yarışmaya çıkıyoruz. Dünyanın birçok ülkesindeki mimarlar Esenler’in projesi için çalışacaklar. İnanırsanız ve samimiyseniz Allah önünüzdeki bütün engelleri kaldırır” dedi.

Başkan Göksu’nun ardından bir konuşma yapan Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal da esnafla birlikte Anadolu Sokağı’nda bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Program hep birlikte yapılan sahurun ardından sona erdi.

Diğer Haberler