Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 19 Ağustos 2012

ABONE OL

Göksu Esenler’lilerle Bayramlaştı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nine Hatun Camii’nde kılınan bayram namazının ardından Esenlerlilerle tek tek bayramlaştı.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nine Hatun Camii’nde kılınan bayram namazının ardından Esenlerlilerle tek tek bayramlaştı.

Ramazan-ı manevi iklimine uygun programlarla idrak edilen ve ilklerle yaşanmasında büyük gayreti bulunan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, bayrama kavuşmanın sevincini bayram namazında Esenler halkıyla birlikte yaşadı. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Umut Özkan, İlçe Emniyet Müdürü, Belediye Başkan Yardımcıları çok sayıda vatandaşımızla bayram namazını Esenler Nene Hatun Mahallesinde bulunan Nine Hatun Camii’nde kıldı.

Bayram namazının ardından camii içersinde halkla bayramlaşan Göksu, camii çıkışında halkın yoğun ilgisiyle karşılandı, çıkışta kısa bir de konuşma yapan Göksu, Bayramların birlik ve beraberliğimizin pekiştiği günler olduğunu belirterek, millet olarak birbirimize bugünlerde daha çok kenetlenmemiz gerektiğini söyledi. Sözlerini bayramımız bayram ola diye tamamlarken herkesin bayramını tebrik ederek bitirdi.

Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu’da yaptığı kısa konuşmasında Esenler’lilerin bayramını tebrik etti.

Ayrıca Esenler Belediyesi tarafından camii çıkışında gülsuyu ikram edilerek lokum dağıtıldı.

Diğer Haberler