Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mayıs 2016

ABONE OL

Göksu’dan Tarihi Görev Uyarısı

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği tarafından düzenlenen "İstanbul Buluşmaları"nda konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Bugün hepimize düşen tarihi görev, Cumhurbaşkanımızın etrafından bütünleşerek mücadelesine destek ve katkı sunmaktır" dedi.

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneğitarafından düzenlenen “İstanbul Buluşmaları”nda konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bugün hepimize düşen tarihi görev, Cumhurbaşkanımızın etrafından bütünleşerek mücadelesine destek ve katkı sunmaktır” dedi.

Esenler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 40 yıllık dostları tarafından kurulan Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneğitarafından düzenlenen “İstanbul Buluşmaları” organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra; AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneğiİstanbul İl Temsilcisi Rıza Yorulmaz, bazı Esenler Belediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program konuşmalarla devam etti.

İYİYE VE GÜZELE ŞAHİT OLDUK

Programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, hayatın şahitlik etmek olduğunu vurgulayarak, “Hamd olsun biz bu topraklarda iyiye ve güzele şahitlik ettik. Bu topraklarda iyinin ve güzelin inşası için emek verdik, ter döktük. Cenab-ı Allah da bize hayalini bile kuramadığımız, geçmişte slogan olarak söylediklerimizin bir dua olduğunu ve duamızın kabul olduğunu bugün hayat şahitliğimizin en mutlu günlerini yaşıyoruz” dedi.

TARİHİ GÖREV

Bugün bir başka şey için kolları sıvamanın gerektiğini vurgulayan Göksu, “O da; bugün kazandıklarımızı kaybetmemek için çalışmak zorunluluğumuzdur. Bugün ülkemiz müthiş bir kuşatma altında. Bugün dünya yine Cumhurbaşkanımızı hedef alıyor. Bu kuşatmayı ortadan kaldıracak insanlar yine inanmış insanlardır. Bugün yine her birimize tarihi görevler düşüyor. Bugün hepimize düşen tarihi görev, Cumhurbaşkanımızın etrafından bütünleşerek mücadelesine destek ve katkı sunmaktır. Yola revan olmakla ve taraf olmakla kendi varlığımızı hissettirmemiz gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler