Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Aralık 2018

ABONE OL

Göksu’dan Mahalle Taraması

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler'in mahallelerini gezerek esnaf ve vatandaşın görüşlerini aldı.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler’in mahallelerini gezerek esnaf ve vatandaşın görüşlerini aldı.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler’in mahallelerini bir bir gezerek ilçe esnafı ve vatandaşları ziyaret ediyor, her türlü görüş, öneri ve talepleri yerinde alıyor. Başkan yardımcıları, danışmanları, birim müdürleri ve mahalle muhtarlarıyla birlikte yapılan inceleme gezilerinde alınan talepler, ilgili birimlere iletiliyor ve varsa sorunlar ivedilikle gideriliyor.

MENDERESLİLER YENİ HİZMETLERDEN ÇOK MEMNUN

Başkan Göksu, “Mahalle Taramaları” kapsamında ilk olarak Menderes Parkı, Zemin Altı Otoparkı ve Pazar Yeri ile Kent Meydanı’nı ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenler Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve hizmete giren 350 araçlık Zemin Altı Otoparkı’nda yaptığı incelemenin ardından Göksu, Menderes Parkı’nda çocuklarla bir araya geldi. Başkan Amca’larıyla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar, parkı çok beğendiklerini söylediler ve teşekkür ettiler. Menderesliler de Menderes Parkı, Zemin Altı Otoparkı ve Pazar Yeri’nin mahallelerine değer kattığını ifade ettiler.

11 OCAK’A KADAR YAVUZ SELİM DÖNÜŞÜM OFİSİ’NE

Başkan Göksu daha sonra Yavuz Selim Mahallesi’ni gezdi ve buradaki İBB & Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisi’ni ziyaret etti. Göksu, Yavuz Selim Mahallesi sakinlerini, kentsel dönüşümle ilgili son kararı vermek üzere 11 Ocak Cuma günü, saat 20.00’ye kadar Kentsel Dönüşüm Ofisi’ne beklediklerini söyledi. Göksu, mahalleliye gönderilecek bilgilendirme mektuplarını da inceledi.

Belediye Başkanı Göksu, beraberindeki ekibiyle Birlik Mahallesi Pazar Yeri ve esnafı ile Havaalanı Mahallesi esnafını da ziyaret ederek belediyeden bir istekleri olup olmadığını sordu.

Diğer Haberler