Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Eylül 2013

ABONE OL

Göksu’dan Karabekir Esnafına Ziyaret

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kazım Karabekir Mahallesi esnafına ziyarette bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kazım Karabekir Mahallesi esnafına ziyarette bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu fırsat buldukça esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Kazım Karabekir Mahallesi esnafını ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, esnafın sorunlarını dinleyip, hal, hatır sordu.  Ziyarette Başkan Göksu’ya, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik,  Belediye Birim Müdürleri, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Gülbek Taştan ve diğer ilgililer katıldı. 

ESNAFIMIZ HER ZAMAN DESTEKLEDİEsenler esnafını her zaman çok önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Göksu, “Kazım Karabekir Caddesi’nin altyapı çalışmalarını bitirdik. Yaklaşık 10 milyon TL’lik yatırımın ardından tamamlanan altyapı çalışmalarından sonra sıra prestij çalışmalarında. Kazım Karabekir Caddesi de yakın zamanda Esenler’in prestij caddeleri arasına katılacak. Esnafımızla iyi bir iletişim halindeyiz. Yürüttüğümüz tüm projeler, Esenlerlilerin hak ettiği değeri bulmasına yönelik çalışmalar. Esnafımız da yaptığımız bu çalışmalara her zaman destek verdi ” şeklinde konuştu.

Göksu, bilardo salonunda çocuklarla bilardo oynarken, kuaför salonunda da bir vatandaşın sakalını kesti. Ziyaretlerden oldukça memnun olduklarını söyleyen Esenler esnafı da, “Başkanımız sürekli vatandaşla iç içe. Sorunlarımız hemen çözülüyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diyerek düşüncelerini belirtti.

Diğer Haberler