Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Nisan 2014

ABONE OL

Göksu’dan Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, yeni seçilen 3 Belediye Başkanını ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, yeni seçilen 3 Belediye Başkanını ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 30 Mart Mahalli İdareleri Seçimi sonucunda seçilen yeni Belediye Başkanlarından bazılarını ziyaret etti. Göksu, önce Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’i, ardından da Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı makamında ziyaret etti. Yeni başkanlara görevlerinde başarı dileyen Göksu, “Seçilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Hepimiz büyük bir sorumluluk ve vebal altındayız. İlçemizdeki yüz binlerce kişinin emanetini almış durumdayız. Onların bize yüklediği sorumluluğun bilinciyle ilçelerimize en iyi şekilde hizmet etmek mecburiyetindeyiz. Cenab-ı Allah hepimize şuurlu hizmetler üretmeyi nasip etsin” temennisinde bulundu. Göksu, kısa süreli ziyaretinde yeni başkanlara tecrübelerini de aktardı. Yeni belediye başkanları Temel Karadeniz, Hasan Tahsin Usta ve Remzi Aydın da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Tecrübeli başkanımızın ziyareti bize moral oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızda bize her zaman rehberlik yapacağına inanıyoruz” dediler.

Diğer Haberler