Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Mayıs 2013

ABONE OL

Göksu’dan Esnaf Ziyareti

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Dörtyol Meydan'ında çeşitli incelemelerde bulundu, esnafı ziyaret edip hal, hatır sordu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,  Dörtyol Meydan’ında çeşitli incelemelerde bulundu, esnafı ziyaret edip hal, hatır sordu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu fırsat buldukça esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Esenler Dörtyol Meydan’ında devam eden “Güzel Esenler” projesi çalışmalarını yerinde inceleyen Göksu, çevre esnafını da ziyaret ederek istek ve taleplerini bizzat dinledi. Esnafın güler yüzüyle karşılaşan Başkan Göksu, verilen ikramları da geri çevirmedi. Yapılan çalışmalardan memnun kalan Dörtyol esnafı Göksu’yu yoğun ilgi gösterdi.

Esenler esnafını çok önemsediklerini belirten Göksu, “Esnaflarımızla iyi bir iletişim halindeyiz. Yürüttüğümüz tüm projeler, Esenlerlilerin hak ettiği değeri bulmasına yönelik çalışmalar. Esnafımız da yaptığımız bu çalışmalara her zaman destek verdi. Esenler İstanbul’un tam göbeğinde, altın değerindeki ilçe bugüne kadar bakır değerinde bile pazarlanamamış. Umut ediyorum ki dünyanın en güzel ili olan İstanbul’un, en güzel ilçesi de Esenler olacak. Esenlerlerin marka değerini yükseltmek adına yaptığımız çalışmalar devam edecek” şeklinde konuştu. 

Dörtyol Meydanı’nda ve Atışalanı Caddesinde esnafı ziyaret eden Göksu, Avicanne Hastanesi’nde tedavi gören Suriyelilere de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Diğer Haberler