Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Nisan 2016

ABONE OL

Göksu’dan ‘dairelerinizi Satmayın’ Uyarısı

"Oruçreis TOKİ Konutları Sakinleriyle Kahvaltılı İstişare Toplantısı"nda buluşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, site sakinlerine "Esenler'in lokasyonu çok önemli. Esenler'in değeri arttı. Herkes buradan daire alma derdinde. Dairelerinizi satmayın" diye seslendi.

“Oruçreis TOKİ Konutları Sakinleriyle Kahvaltılı İstişare Toplantısı”nda buluşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, site sakinlerine “Esenler’in lokasyonu çok önemli. Esenler’in değeri arttı. Herkes buradan daire alma derdinde. Dairelerinizi satmayın” diye seslendi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Oruçreis TOKİ Konutları Sakinleriyle Kahvaltılı İstişare Toplantısı” yaptı. Site sakinlerinin talep ve önerilerinin alınması amacıyla Oruçreis Mahallesi TOKİ Konutları bahçesinde yapılan toplantıya Göksu’nun yanı sıra; TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve çok sayıda site sakini katıldı.

ESENLER ÇOK DEĞERLİ

Hep birlikte yapılan kahvaltının ardından toplantıda ilk konuşmayı TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik yaptı. Özçelik, Esenler’in son yıllardaki gelişim ve dönüşümüne dikkat çekerek, “Esenler, İstanbul’un en önemli ve geleceği en parlak ilçelerinden biri. Buraya yapılan yatırımlar Esenler’i çok değerli bir yer hâline getirdi. Esenler’in gelişiminde herkesin emeği var, sizin de emeğiniz var. O yüzden bu gelişime sebep olan siz değerli Oruçreis Mahallesi TOKİ Konutları sakinlerimizin isteklerini dinleyeceğiz ve sizin talepleriniz doğrultusunda ilçenin dönüşümü için çalışmalarımıza yön vereceğiz” diye konuştu.

DAİRELERİNİZİ SATMAYIN

“Hizmet üretirken öncelikle vatandaşın huzuruna dikkat ediyoruz” diyen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, vatandaşın huzuru için istişare toplantıları yaptıklarını söyledi. Site sakinlerini dairelerini satmamaları yönünde uyaran Göksu, “Dairelerinizi satmayın. Biz devlete bu yatırımı Esenler’de ihtiyacı olan, buranın sıkıntısını çeken insanlar huzuru yaşasın istediğimiz için yaptırdık. Esenler’in lokasyonu çok önemli. Esenler’in değeri arttı. Herkes buradan daire alma derdinde. Bizim meselemiz buraya yıllarını vermiş, bu ilçenin insanı olan Esenlerli kardeşlerimizin bu mutluluğu yaşaması” ifadelerine yer verdi.

TALEPLERİ ALDI

Konuşmasının ardından Göksu, site sakinlerinin güvenlik, otopark, sosyal donatı alanları, ısı-yalıtım gibi çeşitli konulardaki sorularını cevapladı, talep ve önerilerini aldı. Göksu, Esenler Belediyesi olarak TOKİ ile gerekli teknik çalışmaları yapacaklarını ve taleplerini ivedilikle yerine getirmek için çalışacakları konusunda vatandaşı bilgilendirdi.

Diğer Haberler