Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Ocak 2014

ABONE OL

Göksu: Çözüm İçin Köprü Olmaya Hazırız

Esenler Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası Olağan Kongresi'nde konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Sorunların çözümü için, İBB ya da Bakanlıklar ile köprü olmaya hazırız" dedi.

Esenler Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası Olağan Kongresi’nde konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Sorunların çözümü için, İBB ya da Bakanlıklar ile köprü olmaya hazırız” dedi.

Esenler Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası Olağan Kongresi, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki bir düğün salonunda gerçekleştirildi. Kongre’ye; Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

KÖPRÜ OLMAYA HAZIRIZ

Programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, kongrenin hayırlı olmasını temenni ederek, “Gerek minibüsçüler, gerek taksicilerin sorunlarıyla birinci derecede sorumlu olmasak da yakından ilgileniyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin sorumluluk alanında olmasına rağmen biz de sorunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Biz göreve geldiğimizde bir tane taksi durağı yoktu. Şu anda 4 tane taksi durağı var. Yeni açılacak taksi duraklarıyla bu sayının çok daha üstüne çıkacağız. Şoför kardeşlerimizin nerede bir sorunu varsa, görevimiz olmamasına rağmen biz sorunların çözümü için, İBB ya da Bakanlıklar ile köprü olmaya hazırız” dedi.

Kongre’nin sonunda tek aday olan eski başkan Hasan Ayar yeniden Esenler Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası Başkanlığına seçildi. Ayar, Oda’ya verdiği maddi ve manevi katkılarından dolayı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya bir plâket takdim etti. Programda kısa bir konuşma yapan Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal da, şoförlere destek olmaya her zaman hazır olduklarını söyledi.

Diğer Haberler