Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Haziran 2018

ABONE OL

Göksu Çalışma Arkadaşlarıyla İftarda

Esenler Belediyesi personeliyle iftarda buluşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "500 bin insanın bize emanet ettiği şehri yönetiyoruz. 'Emin' unvanımızı sürdürelim" dedi.

Esenler Belediyesi personeliyle iftarda buluşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “500 bin insanın bize emanet ettiği şehri yönetiyoruz. ‘Emin’ unvanımızı sürdürelim” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da belediye personeli ve aileleriyle birlikte 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda iftar yaptı. İftar programına Göksu’nun yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis üyeleri, birim müdürleri de katıldı.

500 BİN İNSANIN EMANETİNİ ÜSTLENİYORUZ

İftar programında konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Biz ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmettir’ düsturuyla çalışıyoruz. Esenler Belediyesi ekibi olarak yaptığımız işte sevap gözetmeye devam etmeliyiz. Biz, 500 bin insanın bize emanet ettiği şehri yönetiyoruz. Bu millet bizi emin olarak gördüğü için Esenler’i emanet etti. ‘Emin’ unvanımızı kaybetmememiz gerekiyor. Allah tuttuğumuz orucumuzu kabul etsin” dedi. Göksu, personelin yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da tebrik etti.

Ezanın okunmasıyla hep birlikte iftarını açan belediye personeli de yemeğin ardından dualar etti.

Diğer Haberler