Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Ocak 2017

ABONE OL

Göksu 3 Yıldır Zirvede

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ORC Araştırma'nın yaptığı 2016 yılının "En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları" araştırmasında yüzde 63 oy oranı ile birinci oldu. Göksu, üç yıldır zirvedeki yerini koruyor.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ORC Araştırma’nın yaptığı 2016 yılının “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları” araştırmasında yüzde 63 oy oranı ile birinci oldu. Göksu, üç yıldır zirvedeki yerini koruyor.

Türkiye’nin önde gelen araştırma şirketlerinden ORC Araştırma’nın 2016 yılının “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları” anketinin sonuçları yayınlandı. Araştırma, 5-20 Ocak 2017 tarihleri arasında 30 büyükşehirin tüm ilçelerinde 19 bin 520 kişi ile “CATI-Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmesi” yöntemiyle gerçekleştirildi.

SON 3 YILDIR ZİRVEDE

Araştırmaya göre 2016 yılının ülke genelinde “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” yüzde 63 oy oranıyla, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu oldu. Göksu, beşincisi düzenlenen araştırmaların son üçünde zirvede yer aldı. Başkan Göksu, 2014 yılında yüzde 57.4, 2015 yılında ise yüzde 61.8’lik oy oranıyla aynı kategoride birinci olmuştu.

İSTANBUL’DAN İKİ İSİM

Sürekli oyunu artırarak zirvedeki yerini koruyan ve son ankette yüzde 63 oy oranıyla yine birinci olan Göksu’yu, yüzde 59.7 ile Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar takip ediyor. 2016 yılının “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” araştırmasında ilk 10 isimden, birinci sıradaki Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra 10’uncu sıradaki Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de, İstanbul’daki en başarılı ilçe belediye başkanları olarak yer alıyorlar.

‘EN İYİ’ SEÇİLMEK HİZMETE ŞEVKLENDİRİYOR

Göreve geldiği 2009 yılından beri yürüttüğü fiziki ve kültürel projelerle, Esenler’in çehresini değiştiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, hem ilçe halkının hem de ülkedeki vatandaşların takdirini ve güvenini kazanmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu ifade ediyor. Başkan Göksu, “Esenler için ilk günkü hevesle ve kararlılıkla hizmet ediyoruz. Marifet, iltifata tabidir. Çalışmalarımızın takdir görmesi bize daha büyük bir azim ve sorumluluk veriyor. Bu açıdan ülkemizde saygın bir kurum olan ORC’nin yaptığı araştırmalarda son üç yıldır, ‘en iyi’ seçilmek, bizi daha iyi hizmetler için şevklendiriyor. Şahsıma ve ekibime oy veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer Haberler