Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 3 Kasım 2016

ABONE OL

Gençlik Camide

Esenler'deki camilerde gençlik kolları kurulması yolunda ilk adım atıldı. Esenlerli gençler, birlikte sabah namazı kılıp sohbet ettiler.

Esenler’deki camilerdegençlik kolları kurulması yolunda ilk adım atıldı. Esenlerli gençler, birlikte sabah namazı kılıp sohbet ettiler.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “Geç kalma genç gel” kampanyasıyla başlattığı, geçtiğimiz hafta Esenler’de de cami imamları ve din görevlileriyle yapılan toplantının ardından, camilerdegençlik kolları kurulması yolunda ilk adım atıldı. Bu kapsamda Esenler Aksoy İmam Hatip Ortaokulu’ndan 170 öğrenci, Esenler Ashabı Kiram Camii’nde sabah namazını eda ettiler. Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat, Aksoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mahmut Balcı ve Ashabı Kiram Camii İmam Hatibi Muhammed Ceylan da öğrencilerle birlikte sabah namazını kıldıktan sonra sohbet ettiler.

VATANINA, MİLLETİNE BAĞLI BİR NESİL İÇİN…

Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat’ın gençleri vatanına, milletine, dinine bağlı sosyal ve kültürel yönü kuvvetli bireyler olmaları için yapmaları gerekenleri anlattığı sohbetin ardından çocuklara çeşitli ikramlar yapıldı.

Diğer Haberler