Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Haziran 2016

ABONE OL

Gençlere Özel Yaz Okulu Başlıyor

Esenler Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı işbirliğinde ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz okulu düzenlendi. 20 Haziran'da başlayacak ve 5 hafta sürecek yaz okulu için kayıtlar sürüyor.

Esenler Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı işbirliğinde ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz okulu düzenlendi. 20 Haziran’da başlayacak ve 5 hafta sürecek yaz okulu için kayıtlar sürüyor.

Esenler Belediyesi, ilçe genelindeki gençlerin eğitimi için, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ile birlikte yeni bir çalışmayı daha hayata geçiriyor. 17 Haziran Cuma günü karne alacak ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz okulu, 20 Haziran Pazartesi günü başlayacak.

HEM ÖĞRENECEKLER HEM DE EĞLENECEKLER

TÜGVA’nın Esenler şubesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek yaz okulunda gençler, hem öğrenecekler hem de eğlenecekler. 5 hafta sürecek yaz okulunda gençlere; Kur’an-ı Kerim, Akaid, Hadis, İlmihal ve Siyer dersleri verilecek. Gençlerin arasındaki birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi için de çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Boğaz turu, Belgrat Ormanı ziyareti, bilgi yarışmaları, spor faaliyetleri, piknik ve iftar programları ile gençlerin hep birlikte hoşça vakit geçirmeleri sağlanacak.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Yaz okuluna katılmak isteyenlerin, TÜGVA’nın Fevzi Çakmak Mahallesi Atışalı Caddesi’nde bulunan Esenler şubesine başvuruda bulunmaları ya da 0(553) 321 86 23 – 0(543) 886 34 28 numaralı telefonları arayarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Diğer Haberler