Öneri ve Talep Formu
GENÇ YETENEKLER

Genç Yetenek BESYO Akademi’de eğitim alan genç yetenekler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Afyonkarahisar’ı ziyaret etti.

Eklenme tarihi 31 Ağustos 2021

ABONE OL

GENÇ YETENEKLER AFYONKARAHİSAR’DA!

Genç Yetenek BESYO Akademi'de eğitim alan gençler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü nedeniyle Afyonkarahisar’ı ziyaret etti.

Esenler Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Genç Yetenek BESYO Akademi’de eğitim alan genç yetenekler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü nedeniyle Afyonkarahisar’ı ziyaret etti.

Büyük taarruzun başlangıç noktası kabul edilen topraklarda şehit ve gazileri yâd eden gençler, kültür gezilerine katılarak müsabakalarda ter döktü.

GENÇLERİMİZ 30 AĞUSTOS ZAFERİNİ ANDI

Esenlerli gençleri, hayallerini süsleyen üniversitelere hazırlayan Genç Yetenek BESYO Akademi, büyük taarruzun yıl dönümünde Afyonkarahisar’ı ziyaret etti. 25 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen program kapsamında kültür gezileri düzenlendi ve çeşitli müsabakalar yapıldı.

GENÇ YETENEKLER ŞEHİTLİKLERİ ZİYARET ETTİ

Genç Yetenek BESYO Akademisi’nde eğitim alan gençler Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tarafından büyük taarruzun başlatıldığı sevk ve idare edildiği Kocatepe’yi ziyaret etti. Zafer Müzesi’nde savaşta kullanılan mühimmatları, kumanyaları ve mermileri inceleyen gençler, Şuhut Atatürk Evi, Yüzbaşı Agâh Şehitliği ve Ulu Camii’yi ziyaret etti.

RENKLİ MÜSABAKALARDA YARIŞTILAR

Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ile görüşen gençler ardından Afyon Belediyespor ile kıyasıya rekabetin yaşandığı dostluk maçında ter döktü.

Genç Yetenek BESYO Akademi’de eğitim alan kız öğrenciler ise Pickleball müsabakasında seyircilere heyecan dolu anlar yaşattı.

GENÇ YETENEK BESYO AKADEMİ NEDİR?

Esenler Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Öncü Spor ve Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü birlikteliğiyle hayata geçirdiği “Genç Yetenek” projesi kapsamında, gençleri ilgili üniversitelerin kondisyon sınavlarına hazırlamak amacıyla “Genç Yetenek BESYO Akademi” antrenör, beden eğitimi öğretmeni, spor yöneticisi olmak isteyen gençlere ve Milli Savunma Üniversitesi veya Polis Akademilerinin fiziki sınavlarına hazırlananlara özel eğitimler vererek sınavlara hazırlayan bir eğitim programı.  Genç Yetenek BESYO Akademi hakkında daha fazla bilgi almak ve akademinin eğitimlerine katılmak için ilgili haberimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer Haberler