Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Ağustos 2012

ABONE OL

Gelecek Esenlerde

Esenler Belediyesi, geleceğin bilim adamlarını Akademi Esenler’de yetiştirecek. İlçede yaşayan gençlerin fikir ve önerilerinin masaya yatırılacağı Akademi Esenler'de akademik çalışmalara da destek olunacak.

Esenler Belediyesi, geleceğin bilim adamlarını  Akademi Esenler’de yetiştirecek. ilçede yaşayan gençlerin  fikir ve önerilerinin masaya yatırılacağı Akademi Esenler’de akademik çalışmalara da destek olunacak.

Esenler Belediyesi tarafından ilçeye yeni bir kent kimliği kazandırmak için kurulan Şehir Düşünce Merkezi bünyesinde Akademi Esenler açılıyor.

Esenler ilçe sınırlarında yaşayan yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle irtibata geçmek, onların akademik çalışmalarından, fikirlerinden, görüşlerinden istifade etmek, ilgi alanlarını Esenler’e yönlendirmek ve ihtiyaç duydukları konularda destek olmak amacıyla kurulan Akademi Esenler ile hem Esenler ilçesi akademik çalışmalar ışığında daha emin adımlarla yükselişine devam edecek hem de başarılı akademik çalışmalara destek olunarak ülkenin geleceği olan genç bilim adamları desteklenecek.

Diğer Haberler