Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Haziran 2011

ABONE OL

Geçmiş olsun ziyaretleri!

Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, sünnet ettirdiği çocuklara evlerinde “Geçmiş olsun” ziyaretleri düzenlemeye başladı. İlk ziyaret, Oruç Reis’te oturan 6 yaşındaki Emirhan Yazıcı’ya oldu.

Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, sünnet ettirdiği çocuklara evlerinde “Geçmiş olsun” ziyaretleri düzenlemeye başladı. İlk ziyaret, Oruç Reis’te oturan 6 yaşındaki Emirhan Yazıcı’ya oldu.

Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlediği ücretsiz sünnet organizasyonu ile 1.400 çocuğu ücretsiz sünnet ettirdi. İlçedeki özel hastanelerle işbirliği yaparak randevu sistemine göre belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirilen sünnet operasyonlarıyla 1.400 çocuk, erkekliğe ilk adımı attı. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri şimdi de sünnet olan çocukları evlerinde ziyaret edip “geçmiş olsun” temennisinde bulunmaya  başladı. Sünnet olan çocukları evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, ilk ziyaretini Oruçreis Mahallesi’nde oturan 6 yaşındaki Emirhan Yazıcı’ya yaptı. Sağlık İşleri Müdürü Mustafa Uzun öncülüğünde gerçekleşen ziyarette; misafirlerini güler yüzle karşılayan Emirhan Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İstanbul Tıp Merkezi’nde uzman doktorlar gözetiminde 3 gün önce sünnet olan Yazıcı, ailesinin kendisi için balon, bayrak ve çeşitli aksesuarlarla süslediği odasını misafirlerine gösterdi.

Emirhan’ın scooter sevinci

Önümüzdeki yıl okula başlayacağını anlatan Yazıcı, Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mustafa Uzun’un kendisine scooter hediye etmesine çok sevindi.  Ayağa kalkar kalmaz arkadaşlarıyla beraber parklarda scooter ile oynayacağını söyleyen Yazıcı, “Hediyeniz için çok teşekkür ederim. Benim için sürpriz ve çok güzel bir hediye bu” dedi. Yazıcının babası Aşkın Yazıcı da “ Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’ya çok teşekkür ediyoruz. Sünnet konusunda çok büyük hassasiyet göstererek, çocuğumuzun hijyenik ortamda cerrahi olarak sünnet edilmesini sağladı. Üstelik hiçbir ücret de ödemedik. Sağ olsun” dedi. Sağlık İşleri Müdürü Uzun ise; ilçede toplam 1000 çocuğun sünnet ettirildiğine dikkat çekerek, “Hayırlı ve uğurlu olsun. Allah çocuğunuzun damatlığını göstermeyi de nasip etsin” dedi.

 

Diğer Haberler