Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 19 Eylül 2017

ABONE OL

Gazilerden Şehitlere Dualar

Kıbrıs gazileri ile 15 Temmuz gazileri, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Dede Torun Yaşam Merkezi'nde düzenlenen mevlid-i şerif programında tüm şehitlerimiz için dualar okudular.

Kıbrıs gazileri ile 15 Temmuz gazileri, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Dede Torun Yaşam Merkezi’nde düzenlenen mevlid-i şerif programında tüm şehitlerimiz için dualar okudular.

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Dede Torun Yaşam Merkezi’nde, mevlid-i şerif programı düzenlendi. Programa; Kıbrıs gazileri, 15 Temmuz gazileri ve Dede Torun Yaşam Merkezi üyelerinin yanı sıra Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat ve Dede Torun Yaşam Merkezi Sorumlusu Birsen Çetiner de katıldı.

Program, Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat’ın ‘gaza’ ruhu ve ‘gazilik’ unvanlarından bahsettiği sohbetiyle başladı. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in hayatından örneklerle şehitlik ve gazilik mertebelerinin anlatıldığı sohbetin ardından okunan Yasin-i Şerif ve dualarla tüm şehitlerimiz saygıyla ve rahmetle anıldı. Program, yapılan ikramların ardından sona erdi.

Diğer Haberler