Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 22 Nisan 2015

ABONE OL

Futsal’da Yarı Final Heyecanı

Esenler Belediyesi Futsal Turnuvası'nda heyecan zirveye ulaştı. Esenler Spor Kompleksi düzenlenen turnuvanın yarı finalinde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Bilgi İşlem Müdürlüğü karşılaşacak.

Esenler Belediyesi Futsal Turnuvası’nda heyecan zirveye ulaştı. Esenler Spor Kompleksi düzenlenen turnuvanın yarı finalinde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Bilgi İşlem Müdürlüğü karşılaşacak.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından belediye personeli arasında iletişim, yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen Salon Futbolu (FUTSAL) Turnuvası’nda yarı final heyecanı yaşanıyor.

Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen turnuvasında, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü yarı finalde mücadele edecekler.

Yarı final maçlarında Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Bilgi İşlem Müdürlüğü karşılaşacak. Sporcuların finale çıkmak ter dökeceği yarı final karşılaşmaları önümüzdeki hafta oynanacak.

Diğer Haberler