Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mayıs 2015

ABONE OL

Futsal’da Şampiyon Zabıta

Esenler Belediyesi Futsal Turnuvası'nda mutlu sona Zabıta Müdürlüğü ulaştı. Esenler Spor Kompleksi'nde düzenlenen turnuvanın final maçında Zabıta Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nün mücadelesi nefes kesti.

Esenler Belediyesi Futsal Turnuvası’nda mutlu sona Zabıta Müdürlüğü ulaştı. Esenler Spor Kompleksi’nde düzenlenen turnuvanın final maçında Zabıta Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün mücadelesi nefes kesti.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından belediye personeli arasında iletişim, yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen Salon Futbolu (FUTSAL) Turnuvası’nda şampiyon belli oldu.

Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Futsal Turnuvası’nda, Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nü 2 – 0 yenerek turnuva şampiyonu oldu.

Kıran kırana geçen maçta Zabıta Müdürlüğü maçın 2. yarısının başlarında penaltı kazanarak 1-0 öne geçti. Maçın ilerleyen dakikalarında 2. golü bulan Zabıta Müdürlüğü rahat bir nefes aldı ve maç 2-0 Zabıta Müdürlüğü’nün üstünlüğü ile sona erdi.

Kupa töreni ile sona eren Futsal Turnuvası’nda Zabıta Müdürlüğü ve Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü kupalarını Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş’ın elinden aldı. Karataş, futbolcularla birlikte objektiflere poz verdi.

Turnuvada Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü üçüncü, Bilgi İşlem Müdürlüğü ise dördüncü oldu.

Diğer Haberler