Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Mayıs 2012

ABONE OL

Finalin Adı: Afganistan – Kosova

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği ve 16 ülkenin katıldığı uluslar arası futbol turnuvasının finali Afganistan ile Kosova arasında oynanacak. Final maçı, 5 Mayıs 2012 Cumartesi günü saat 10.30’da.

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği ve 16 ülkenin katıldığı uluslar arası futbol turnuvasının finali Afganistan ile Kosova arasında oynanacak. Final maçı, 5 Mayıs 2012 Cumartesi günü saat 10.30’da.  Esenler Belediyesi uluslararası spor organizasyonlarına devam ediyor. Esenler, satranç, masa tenisi, voleybol ve basketboldan sonra bu sefer de uluslar arası futbol turnuvasına ev sahipliği yaptı. Esenler Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü’nce organize edilen ve 14 Nisan’da başlayan uluslar arası futbol turnuvasında sona gelindi. Türkiye, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Kırgızistan, Fas, Moğolistan, Endonezya, Suriye, Afganistan, Türkmenistan, Kosova, Filistin, Azerbaycan, Ürdün, Rusya ve Cibuti takımlarının katıldığı ve birbirinden heyecanlı geçen maçlar sonundu finale kalan takımlar belli oldu.

AFGANİSTAN – KOSOVA

Turnuva sonunda Suriye ile Türkmenistan üçüncülük maçı oynamaya hak kazanırken finalde Afganistan ile Kosova karşı karşıya gelecek. 5 Mayıs 2012 Cumartesi günü Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi Halı sahalarında saat 10.30’da oynanacak maçlar sonunda şampiyon takım belli olacak. Tertip Komitesi, final maçlarına Esenlerli tüm futbol severleri davet etti.

 

 

Diğer Haberler