Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Eylül 2012

ABONE OL

Filenin Sultanları Ödüllendirildi

Her zaman spor ve sporcunun yanında olan Esenler Belediyesi, 3. lige çıkmaya hak kazanan Esenler İbrahim Turhan Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımını 15 bin TL ile ödüllendirdi.

Her zaman spor ve sporcunun yanında olan Esenler Belediyesi, 3. lige çıkmaya hak kazanan Esenler İbrahim Turhan Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımını 15 bin TL ile ödüllendirdi.

Geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla Bayanlar Voleybol 3. Ligi’ne çıkmaya hak kazanan İbrahim Turhan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu ziyaret etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Göksu, Kız Voleybol Takımının sporcularını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Kulüp üyelerinden yaptıkları çalışmalar hakkından bilgi de alan Göksu, sporun önemine dikkat çekti. Göksu’yu Spor Kulübü Başkanı Sırrı Bağrı Yanık ve Antrenör Yusuf  Yavuzarslan’la birlikte ziyaret eden sporcular, çok çalıştıklarını ve başarılı olduklarını söylediler.

15 BİN TL İLE ÖDÜLLENDİLER

Okul bahçesinde antrenman yaparak voleybola başlayan ve her geçen gün başarılarına bir yenisini ekleyerek 2008-2009 sezonundan itibaren Yıldız ve Genç Kızlar kategorisinde İstanbul Voleybol Ligi’nde mücadele eden İbrahim Turan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Kız Voleybol Takımını, 2 yıl Bölgesel Lig’de mücadele etti. Geçtiğimiz sezon gösterdiği büyük başarı sonucu 2012-2013 sezonunda Bayanlar Voleybol 3. Ligi’nde mücadele etme hakkını kazanan İbrahim Turan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı’nı takdir eden Başkan Göksu, başarılı sporcuları Esenler Belediye Meclisi’nin kararı doğrultusunda 15 bin TL ile ödüllendirdi. Göksu, genç sporculara birbirinden güzel kol saatleri de hediye edip başarılarının devamını diledi.

Diğer Haberler