Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Mayıs 2012

ABONE OL

Filede Kupa Heyecanı

Esenler’deki kurum ve kuruluşlar arasında dostluğu pekiştirmek için Esenler Kaymakamlığı ile Esenler Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası final maçı,11 Mayıs 2012 Cuma akşamı oynanacak ve kupa sahibini bulacak.

Esenler’deki kurum ve kuruluşlar arasında dostluğu pekiştirmek için Esenler Kaymakamlığı ile Esenler Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası final maçı,11 Mayıs 2012 Cuma akşamı oynanacak ve kupa sahibini bulacak. Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde düzenlenen ve 2 Nisan’dan beri devam eden Esenler Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda sona yaklaşıldı. Esenler Kaymakamlığı, Esenler Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Yıldız Teknik Üniversitesi, Metris Cezaevi, İSKİ başta olmak üzere ilçedeki çeşitli kurum ve kuruluşlara ait toplam 20 takımın katıldığı voleybol turnuvasının yarı final maçı 10 Nisan Perşembe günü oynanacak. Yarı final maçlarında saat 18.30’da Milli Eğitim Müdürlüğü A Takımı ile Metris Cezaevi takımları, saat 20.00’de de Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü B Takımı arasında oynanacak.

FİNAL MAÇI CUMA GÜNÜ

Çok çekişmeli ve bir o kadar da zevkli geçen turnuvanın üçüncülük maçı 11 Mayıs 2012 Cuma günü saat 18.30’da, şampiyonluk maçı da saat 20.00’de Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek. Maçların ardından kupa töreni düzenlenecek. Organize Komitesi yetkilileri, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun da katılacağı final maçı ve kupa törenine tüm sporseverleri beklediklerini belirttiler.

 

 

Diğer Haberler