Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Haziran 2013

ABONE OL

Festivalde İkinci Gün Coşkusu

Eğitim Festivali’nin ikinci gününde öğrenciler, müzik dinletileri, tiyatro ve spor gösterileri ile coşku dolu anlar yaşadı.

Eğitim Festivali’nin ikinci gününde öğrenciler,  müzik dinletileri, tiyatro ve spor gösterileri ile coşku dolu anlar yaşadı.Esenler Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Esenler’deki öğrenci ve öğretmenlerin bir yıllık stres ve yorgunluğunu atmalarına yardımcı olmak ve okullar arası iletişim ve dayanışmayı geliştirmek gibi amaçlarla ortaklaşa düzenlediği Eğitim Festivali’nin ikinci günü de renkli görüntülere sahne oldu. Hacı Ahmet Gürses Anaokulu öğrencilerinin “Muhteşem Bin Yıl” isimli dans gösterisiyle başlayan festivalin ikinci günü, müzik dinletileri, tiyatro ve spor gösterileri ile devam etti.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencilerinin bağlama dinletisi ile dinleyenlere duygulu anlar yaşattığı festivalde, Esenler Gençlik ve Bilgi Evleri (ESGEV)  de birbirinden renkli gösteriler sergiledi. Programda anneleriyle birlikte sahnedeki yerini alarak yarışma da yapan çocuklar, eğlenceli dakikalar yaşadı. Esenler Belediyesi Spor Kompleksi öğrencilerinin de yeteneklerini sergilediği festivalde, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Koray Uçar da yaptığı fitness gösterisiyle meydanı dolduran çocuklarla velilerine neşeli dakikalar yaşattı. Festival, Cuma akşamı şarkıcı Yusuf Güney’in Dörtyol Meydanı’nda vereceği konserin ardından final yapacak.

Diğer Haberler