Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Nisan 2018

ABONE OL

Eymen, Başkan Göksu’nun Koltuğunda

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu Nene Hatun İlkokulu öğrencisi Eymen Kuş'a devretti.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan’da başkanlık koltuğunu Nene Hatun İlkokulu öğrencisi Eymen Kuş’a devretti.

Nene Hatun İlkokulu öğrencisi Eymen Kuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamındaEsenler Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu. Çocuk Belediye BaşkanıEymen Kuş ile Başkan Yardımcıları Zehra Erdem ve Rojhad Alın, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu tarafından karşılandı.

ÇOCUKLAR VE YAŞLILAR İÇİN TALİMAT

Başkan Eymen Kuş, Esenler Belediyesi Fen İşleri Müdürü Kenan Taşlıova ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza’dan ilçede çocuklar ve yaşlılar için yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Eymen Kuş, ilçede çocukların gönüllerince oynayabilecekleri park sayısının arttırılmasını istedi. Dede Torun Merkezi’nin kendileri için çok faydalı olduğunu ve burada keyifli vakit geçirdiklerini belirten Kuş, yenileri için de söz istedi.

Başkan Göksu, çocuklarla sohbet edip 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladıktan sonra günün anısına kol saati hediye etti.

Diğer Haberler