Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Nisan 2015

ABONE OL

Evlilik Aşkı Öldürmez

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği "Kadınca Sohbet" programında Şair Yazar Nalan Güven, "Evlilik aşkı öldürmez. Evlilikte sevgi daha hakim oluyor. Sorumluluklarınız artıyor, aileye yeni fertler katılıyor. Küçük bir uzaklaşmada aşk hemen ortaya çıkıyor" dedi.

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği “Kadınca Sohbet” programında Şair Yazar Nalan Güven, “Evlilik aşkı öldürmez. Evlilikte sevgi daha hakim oluyor. Sorumluluklarınız artıyor, aileye yeni fertler katılıyor. Küçük bir uzaklaşmada aşk hemen ortaya çıkıyor” dedi.

Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kadınca Sohbet” programının konuğu, Şair Yazar Nalan Güven oldu. Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, Esenlerli kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Barkovizyon eşliğinde konuşan Güven, dinleyenlerle kitaplarından alıntılar paylaştı.

AŞIK DEĞİL AŞK OLURSUNUZ

Aşkı ölüme benzeten Şair Yazar Nalan Güven, “Çünkü aşık olunca hep kendinden vazgeçer insan. Aşkın ilk hali masumdur. Çünkü romantiktir. Bir kahve bir çay içmek size yeter. Sokakta görmek size yeter. Okuduğunuz bir aşk romanın kahramanı olursunuz. Aşkın en güzel hali bence tevekküle uğramış haldir. Aşkın tevekküle uğramış halde, yoklukta aşkı bulur azda çoğalırsınız. Aşık değil aşk olursunuz. Evlilik aşkı öldürmez. Evlilikte sevgi daha hakim oluyor. Sorumluluklarınız artıyor, aileye yeni fertler katılıyor. Küçük bir uzaklaşmada aşk hemen ortaya çıkıyor” dedi.

KİTAPLARINI İMZALADI

Yayımlanmış 4 kitabının hikayesini dinleyenlere anlatan Güven, yazdığı bazı şiirleri de seslendirdi. Güven, programın sonunda Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak dağıtılan kitaplarını okuyucuları için imzaladı.

Diğer Haberler