Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 31 Aralık 2014

ABONE OL

Esma Biltaci’de Kandil Coşkusu

Esenlerli çocuklar, Esma Biltaci Anne Çocuk Merkezi'nde 2 Ocak Cuma günü idrak edeceğimiz Mevlid Kandili için hazırladıkları programda dualar edip, ilahiler okudular.

Esenlerli çocuklar, Esma Biltaci Anne Çocuk Merkezi’nde 2 Ocak Cuma günü idrak edeceğimiz Mevlid Kandili için hazırladıkları programda dualar edip, ilahiler okudular.

Türkiye’nin ilk Çocuk Sokağı’nda bulunan ve annelerle çocukların bir arada eğlenceli vakit geçirebildikleri Esma Biltaci Anne Çocuk Merkezi özel bir güne ev sahipliği yaptı. 2 Ocak Cuma günü idrak edeceğimiz Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) doğum günü olan Mevlid Kandili için çocuklar, öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları gösterileri ailelerine sergilediler.

MİNİK ELLER DUAYA AÇILDI

Esenlerli minikler, öğrendikleri Salâvat-ı Şerifleri, dua ve ilahileri programda okudular. Anneler ise, Mevlid Kandili için daha önceden paylaştıkları cüzleri evlerin okuyarak indirdikleri Hatm-i Şerifin duasını hep birlikte yaptılar. Programın sonunda ise çocuklar oyun salonunda oyun oynadı, anneler de sohbet ettiler. Ayrıca programa katılanlara kandil simidi dağıtıldı.

Diğer Haberler