Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Nisan 2015

ABONE OL

Esma Biltaci’da Kutlu Doğum

Esenler Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Çocuk Sokağı'ndaki Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü'nde bir program düzenledi. İlahiler okuyan ve hadisler seslendiren çocuklar, annelerini duygulandırdı.

Esenler Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Çocuk Sokağı’ndaki Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü’nde bir program düzenledi. İlahiler okuyan ve hadisler seslendiren çocuklar, annelerini duygulandırdı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Anne Çocuk Oyun Kampüsü Sinema Salonu’nda gerçekleştirilen programa Anne Çocuk Oyun Kampüsü Sorumlusu Mehtap Kayaalp, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sahneye ilk olarak çocuklardan oluşan ilahi grubu çıktı. Birbirinden güzel ilahiler seslendiren çocuklar, daha sonra sahneye tek tek çıkarak ezberledikleri hadisleri annelerinin önünde de seslendirdi.

Duygu dolu anlar yaşayan anneler, Esenler’e böyle bir kampüs kazandırdığı için Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkürlerini sundular. Program sonunda Kayaalp, velilerin Regaib Kandili’ni kutladı.

Diğer Haberler