Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Haziran 2013

ABONE OL

Eskam’dan Yeni Fırsatlar

Esenler’de iş arayanları Türk Hava Yolları’na ait bir catering firması ile bir araya getiren Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), yüzlerce kişiye umut oldu.

Esenler’de iş arayanları Türk Hava Yolları’na ait bir catering firması ile bir araya getiren Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), yüzlerce kişiye umut oldu.İş sahibi olmak isteyen vatandaşlara yol gösteren ve işverenle işçiyi bir araya getiren istihdam merkezi Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), işsizlere iş imkânı sağlamaya devam ediyor. Esenler’de iş arayanları Türk Hava Yolları’na ait bir catering firması ile bir araya getiren ESKAM, yüzlerce kişiye umut oldu. Yaklaşık 250 kişinin başvurduğu mülakata, yeteneklerine ve tecrübelerine göre şoför, aşçı, aşçı yardımcısı, temizlik ve servis elemanı alanlarında 120 kişi istihdam edilecek. REFERANSINIZ BİZİZ

Adaylarla mülakat esnasında yapmaları gerekenleri anlatmak ve heyecanlarına ortak olmak amacıyla Prof. Dr. Sabahattin Zaim Seminer Salonu’nda bir araya gelen ESKAM İş Danışmanı Suat Kaya, “Bizim bugüne kadar yaptığımız çalışmalardaki amacımız sizin iş sahibi olmanız” dedi. “Esenler insanı çalışkan, mert ve özverili” diyen Kaya, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da bu nedenle Esenler’de işsizlik sorunu yaşayan vatandaş kalmaması için çalıştığını belirtti. “Sizin referansınız biziz” diye konuşan Kaya, adaylara karşılıklı destek çağrısında da bulundu.

Diğer Haberler