Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Mart 2012

ABONE OL

Esgev’lere Nabız Yoklaması

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlayan Esenler Belediyesi, Esenler Gençlik Merkezi ve Bilgi Evleri’nde verimliliği arttırmak ve talepleri dikkate almak amacıyla öğrencilerle anket çalışması yapacak.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlayan Esenler Belediyesi, Esenler Gençlik Merkezi ve Bilgi Evleri’nde verimliliği arttırmak ve talepleri dikkate almak amacıyla öğrencilerle anket çalışması yapacak.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Gençlik Merkezi ve Bilgi Evleri’nde ( ESGEV) öğrencilerin memnuniyetini tespit etmek ve önerilerini dikkate almak amacıyla yeni bir çalışmaya daha imza atıyor. ESGEV’lerde eğitim gören öğrencilerin şikâyet, talep ve önerilerini mercek altına alan Esenler Belediyesi, öğrencilerle tek tek anket çalışması yaparak ESGEV’in verimliliği ile ilgili değerlendirmeleri ortaya koymaya hazırlanıyor. Çiftehavuzlar Mahallesi’nde hizmet veren Esenler Gençlik Merkezi ve Bilgi Evleri (ESGEV)’nde düzenlenen bir kahvaltı programında anket çalışmasını gündeme getiren Başkan Göksu, ESGEV’in kalitesini arttırmak ve öğrenci ile velilerin memnuniyetini tespit etmek amacıyla böyle bir çalışmayı uygulayacaklarını söyledi. Anketi Esenler’de hizmet veren tüm ESGEV’lerde yapacaklarını ifade eden Göksu,  öğrencilerin şikâyet, talep ve önerilerini değerlendirmeye alacaklarını kaydetti.

Esenler’de müthiş bir dinamizm var

İlçede eğitim ve kültür alanında hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar hakkında da  bilgi veren Başkan Göksu, ESGEV’lerin öğrencilerin eğitimi için çok önemli bir fonksiyonu yerine getirdiğini belirtti. Her mahallede ESGEV açmayı hedeflediklerini anlatan Göksu, çok yakın bir zaman içinde Yavuz Selim Mahallesi’nde ve İnönü Caddesi üzerindeki Türk Telekom Müdürlüğü binasında da yeni bir ESGEV’i daha hizmete açacaklarını dile getirdi.

“Esenler’de müthiş bir dinamizm var” diyen Göksu,  İstanbul’da kaybolmaya yüz tutan manevi değerlerin Esenler’de yaşatıldığına dikkat çekerek akrabalık, komşuluk ve hemşehrilik kültürünün halen devam ettiğini vurguladı. Göksu, ilçenin bu dokusunun zedelenmemesi için gayret ettiklerini kaydetti.

Göksu, ESGEV’de yürütülen çalışmalar hakkında Çiftehavuzlar ESGEV sorumlusu Leyla Bakış’tan da bilgi aldıktan sonra  Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, Belediye Kütüphane Müdürü Hasan Taşçı ve Belediye Meclis Üyesi Levent Deniz ile birlikte ESGEV’i gezdi.Göksu, ESGEV ziyaretinin ardından aynı mahallede hizmet veren esnaflara da uğrayarak belediyeden bir şikayetlerinin olup olmadığını sordu.

 

Diğer Haberler