Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Kasım 2018

ABONE OL

‘esev’ Şehir Hatları Vapurunda

ESEV hocalarının "Sanat Her Yerde" temasıyla hazırladıkları müzik dinletisi, Şehir Hatları'nın Eminönü-Üsküdar vapurunda yolcularla buluştu.

ESEV hocalarının “Sanat Her Yerde” temasıyla hazırladıkları müzik dinletisi, Şehir Hatları’nın Eminönü-Üsküdar vapurunda yolcularla buluştu.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde İstanbulluları sanatla buluşturan Esenler Sanat Evi (ESEV), “Sanat Her Yerde” etkinliği kapsamında Eminönü-Üsküdar hattında yolcularla buluştu. ESEV hocalarının vapurda müzik dinletisi sunduğu etkinlikte, yolcular keyifli vakit geçirdi.

ESEV HOCALARINDAN MÜZİK DİNLETİSİ

ESEV hocaları Mikail Karakaya, Ekrem Pehlivanoğlu ve Özkan Korkmaz’dan oluşan mini orkestra, İstanbul’a özel şarkılardan derledikleri eserlerle yolculara unutulmaz bir yolculuk yaşattı. “Üsküdar’a Gider İken”, “Beyoğlu’nda Gezersin” ve “Ada Sahilleri” gibi eserlerin de yorumlandığı etkinlikte, yolcular şarkı söyleyerek bazen de ritim tutarak dinletiye eşlik etti.

“Sanat Her Yerde” kapsamında düzenlenen vapurda müzik dinletileri, 19 Kasım Pazartesi günü Eminönü-Üsküdar hattında devam edecek.

Diğer Haberler