Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Eylül 2014

ABONE OL

Esev’li Olmayan Kalmasın!

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) yeni dönemde yeni merkezinde, sanatseverlere kapılarını açıyor. ESEV artık Nine Hatun Mahallesi'ndeki Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde sanat eğitimlerine devam edecek.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) yeni dönemde yeni merkezinde, sanatseverlere kapılarını açıyor. ESEV artık Nine Hatun Mahallesi’ndeki Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanat eğitimlerine devam edecek.

İstanbul’un en kapsamlı sanat kurslarından biri olan Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), yeni dönemde yeni merkezinde kapılarını sanatseverlere açıyor. 40’a yakın sanat dalında Esenler halkına hizmet veren ESEV, bağlamadan kemana, tiyatrodan diksiyon kursuna kadar çok geniş yelpazede hazırlanan zengin eğitimleriyle yeni dönemde Nene Hatun Mahallesi’ndeki Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde eğitimlere devam edecek. ESEV, bu dönem 5 sınıf, 1 bilgisayar laboratuvarı, 2 cep sinema ile kursiyerlerine daha donanımlı bir eğitim sunmayı hedefliyor.

İNTERNETTEN ONLİNE KAYIT

ESEV kurslarına www.esev.org adresinden online başvuru yapılabiliyor. Yeni dönemde önkayıt sistemini de yenileyen ESEV, artık bazı branşlarda kursiyerlerine Milli Eğitim onaylı sertifikalı eğitim verecek. Yeni dönem kurslarını 15 Eylül itibariyle başlatmayı planlayan ESEV, kursiyerlerine online önkayıt imkanı sunuyor. Bilgisayar üzerinden önkayıt işlemini gerçekleştiren kursiyerler, daha sonra telefon ile kesin kayıt için aranıyor ve oluşturulan sınıflara kaydı gerçekleştiriliyor. Kursiyerler önkayıt işlemi sırasında kendilerine uygun gün ve saat tercihlerini seçebiliyor.

Oluşturulan gün ve saat grupları:

GRUPLAR

HAFTAİÇİ(Pazartesi-Çarşamba) ve (Salı-Perşembe)

HAFTASONU

Sabah

09.00 – 12.00

09.00 – 12.00

Öğle

13.00 – 16.00

13.00 – 16.00

Akşam

17.30 – 20.30

17.30 – 20.30

Kayıt İçin Gerekli Evraklar

1 adet vesikalık fotoğraf

İkametgâh

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Diğer Haberler