Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Nisan 2016

ABONE OL

Esev Kursiyerlerinden Piyano Dinletisi

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV)'de piyano eğitim alan kursiyerler, müzik severlere unutulmaz bir piyano dinletisi sundu. Kursiyerler, yerli ve yabancı pek çok eseri başarıyla icra ettiler.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV)’de piyano eğitim alan kursiyerler, müzik severlere unutulmaz bir piyano dinletisi sundu. Kursiyerler, yerli ve yabancı pek çok eseri başarıyla icra ettiler.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Esenler Sanat Evi (ESEV) piyano kursiyerleri, performanslarını Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde sergilediler. Bir çok klasik eseri seslendiren kursiyerler, konuklara adeta müzik ziyafeti sundular.

8-30 yaş grubu piyano öğrencilerinin performanslarını sergilediği piyano dinletisinde; Hatırla Sevgili’den Sessiz Geceye, Balkan ezgilerinden Vivaldi’nin Four Seasons albümünden parçalara kadar bir çok ölümsüz esere yer verildi.

Yerli ve yabancı eserleri başarıyla icra eden kursiyerler, dinleti sonunda ESEV Piyano Hocaları Eda Acar ve Hakkı Can Eroğlu ile birlikte konukları selamladılar.

Diğer Haberler