Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Mayıs 2018

ABONE OL

Esenlerliler’in Ramazan’da Sinema Keyfi

Esenler Belediyesi'nin Ramazan ayına özel düzenlediği film etkinlikleri kapsamında Esenlerliler, çekirdekleri eşliğinde "Benim Adım Khan" adlı filmini keyifle seyrettiler.

Esenler Belediyesi’nin Ramazan ayına özel düzenlediği film etkinlikleri kapsamında Esenlerliler, çekirdekleri eşliğinde “Benim Adım Khan” adlı filmini keyifle seyrettiler.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan gecede Anadolu’yu Mayalayanlar programı kapsamında Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin hocası ve Osmanlı Devleti’nin fikir babası Şeyh Edebâli anıldı ve anlatıldı.

KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZLE BÜTÜNLEŞEN FİLMLER İZLEYECEKSİNİZ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Ramazan’da her gün farklı bir etkinlikle Dörtyol Meydanı’nda buluşuyoruz. Bugün burada tarihi köklerimizle ve kültürel değerlerimizle bütünleşik filmler izleyeceksiniz, bugün de onlardan bir tanesi. Hepinize iyi seyirler” dedi.

BENİM ADIM KHAN’I İZLEDİLER

Esenlerliler Ramazan’da film etkinlikleri kapsamında, yazlık sinemada olduğu gibi Esenler Belediyesi’nin çekirdek ikramları eşliğinde İslâm’ı ve dünyanın İslâm’a bakış açısının anlatıldığı “Benim Adım Khan” adlı filmi keyifle seyrettiler.

Diğer Haberler