Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Mayıs 2017

ABONE OL

Esenlerli Kanını Bağışladı

Malatyalılar başta olmak üzere Esenler'de yaşayan vatandaşlar, Dörtyol Meydanı'nda gerçekleştirilen kampanyada kan bağışında bulundular.

Malatyalılar başta olmak üzere Esenler’de yaşayan vatandaşlar, Dörtyol Meydanı’nda gerçekleştirilen kampanyada kan bağışında bulundular.

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Avrupa Yakası Şubesi, Esenler Belediyesi ve Kızılay iş birliği ile farkındalık oluşturmak amacıyla kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi. Dörtyol Meydanı’nda düzenlenen kampanyada Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, bazı belediye meclis üyeleri, MASTÖB Genel Başkanı Adil Gevrek ile İstanbul Avrupa Yakası Şube Başkanı Aziz Damarda bağışçılarla bir araya geldi.

İHTİYACIMIZ OLAN KAN SİZİN DAMARLARINIZDA VAR

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, hayat veren bir etkinlikte Malatyalılarla buluştuklarını belirterek, “Esenler halkı, Malatyalı hemşehrilerimiz, ülkenin kan ihtiyacını karşılayabilecek kanı damarlarında taşıyorlar. Sizin kanınız inşallah başka kardeşlerimize hayat verecek” diye konuştu. Göksu, konuşmasının ardından kan bağışında bulunan vatandaşlara ziyarette bulunup tebrik etti.

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Avrupa Yakası Şubesi Başkanı Aziz Damar ile MASTÖB Genel Başkanı Adil Gevrek de birer konuşma yaparak kan bağışı kampanyasına katılan vatandaşlara teşekkür ettiler.

KAMPANYAYA YOĞUN İLGİ

Her türlü milli meselede yardımsever bir tavır sergileyen Esenler halkı, kampanyaya ilk andan itibaren yoğun ilgi gösterdi. Kampanya kapsamında çok sayıda vatandaş kan bağışında bulundu.

Diğer Haberler