Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Ocak 2015

ABONE OL

Esenlerli Anne – Çocuklar Bu Fuarda

Esenler Belediyesi, ilçede yaşayan anne ve anne adayları ile çocukları Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı'na götürdü. Fuarda kadınlar kendileri ve çocukları için bol bol alış-veriş yaptılar.

Esenler Belediyesi, ilçede yaşayan anne ve anne adayları ile çocukları AnneBebek Çocuk Ürünleri Fuarı’na götürdü. Fuarda kadınlar kendileri ve çocukları için bol bol alış-veriş yaptılar.

Esenlerli anne ve çocuklar için birbirinden farklı projeler üreten Esenler Belediyesi, bu kez de ilçede yaşayan anne ve anne adayları ile çocukları CNR Expo Center’da açılan 28.AnneBebek Çocuk Ürünleri Fuarı’na götürdü. Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonluğunda Esenlerli kadınlar ve çocuklar, servislerle fuar alanına götürüldü.

Hamilelik döneminden 0-12 yaş çocukların ihtiyaç duyacakları çeşitli ürünleri inceleyen kadınlar, beğendikleri eşyaları almayı da ihmâl etmediler. Yaklaşık 1 buçuk saat süren alış-verişin ardından kadınlar fuar alanının bahçesinde hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

Bebek arabasından pusete, oyuncaktan gıdaya, eğitimden kişisel gelişime kadar 100’e yakın markayı bünyesinde barındıran fuar, 15-18 Ocak tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo Center’da ziyaretçilere açık kalacak.

Diğer Haberler