Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Ocak 2012

ABONE OL

Esenler Yüzme Yarışmaları Cumartesi

Esenler Belediyesi; yüzme sporunu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla 14 Ocak 2012 tarihinde Cumartesi günü yüzme yarışmaları düzenliyor. “Yüz de yüz Esenler” sloganıyla düzenlenen yarışmalara ilköğretim okullarından toplam120 yüzücü öğrenci katılacak.

Öğrenciler şampiyonluk için kulaç atacak… 

Esenler Belediyesi; yüzme sporunu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla 14 Ocak 2012 tarihinde Cumartesi günü yüzme yarışmaları düzenliyor. “Yüz de yüz Esenler” sloganıyla düzenlenen yarışmalara ilköğretim okullarından toplam120 yüzücü öğrenci katılacak.   Bu sene ikincisi gerçekleştirilen ve ilçedeki okullarda eğitim gören öğrenciler ile Esenler Spor Kompleksi’nde yüzme eğitimi alan sporcular arasında düzenlenen yarışmada, tüm yüzücüler şampiyonluk için kulaç atacak… 

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleşecek ve yaş gruplarına göre Minikler ve Yıldızlar olmak üzere 2 ayrı kategoride yapılacak olan yarışmada,  öğrenciler, yarı olimpik havuzda şampiyon olmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele ederken 5 – 6 yaş Hamsi Grubu sporcuları da, izleyicilere bir gösteri sunacaklar. Futboldan basketbola, voleyboldan masa tenisine,  güreşten Uzakdoğu sporlarına kadar toplam 16 branşta hizmetin verildiği Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde “Yüz de yüz Esenler” sloganıyla gerçekleşecek Esenler Yüzme Yarışları 14 Ocak 2012 tarihinde  Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacak.

 

Diğer Haberler