Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Ekim 2012

ABONE OL

Esenler, Taekwondo’ Da Şampiyon

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Mücadele Sporları ve Cumhuriyet Kupası Turnuvası sona erdi. . Heyecanlı ve çekişmeli geçen turnuvada, Esenler Belediyesi Spor Kompleksi sporcuları, Taekwondo dalında şampiyon oldu.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Mücadele Sporları ve Cumhuriyet Kupası Turnuvası sona erdi. . Heyecanlı ve çekişmeli geçen turnuvada, Esenler Belediyesi Spor Kompleksi sporcuları, Taekwondo dalında şampiyon oldu.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Mücadele Sporları ve Cumhuriyet Kupası Turnuvası sona erdi. Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi’nde gerçekleşen turnuvaya, toplam 70 spor kulübü ve 700 sporcunun katıldı. İlçede spor yapanların sayısını artırmak ve mücadele sporlarını teşvik etmek amacıyla gerçekleşen turnuvalar, heyecan dolu çekişmelere sahne oldu. 19 – 21 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuva kapsamında; Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde olmak üzere Budokai do, Kick Boks, Taekwondo, My Thai,  Wushu (Kunfu) ve Bilek Güreşi olmak üzere 6 branşta yarışmalar yapıldı.

TAEKWONDO DALINDA ŞAMPİYON ESENLER

Heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakalarda birbiriyle kıyasıya mücadele eden sporcular, dallarında şampiyon olabilmek için ter döktü. Müsabaka sonucunda, Taekwondo dalında Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi birinci oldu. Aynı dalda Altun Çevik Spor Kulübü ikinci, Bağcılar Belediyesi Spor  Kulübü  ise üçüncü oldu. Kupa ve madalyalarını Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza’nın elinden alan sporcular,  spora büyük önem veren ve böyle bir turnuvayı düzenleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’ya ve ekibine teşekkür ettiler.

3.MÜCADELE SPORLARI FESTİVALİ VE CUMHURİYET KUPASI TURNUVASININ SONUÇLARI İSE ŞÖYLE

MUAYTHAİ 1. DOĞAN SPOR KLÜBÜ2. KARDEŞLER SPOR KLÜBÜ3. SAMURAY OLİMPİK SPOR KLÜBÜ

KİCKBOKS1. GÜNGÖREN MURAT EKMEKÇİ SPOR KLÜBÜ2. HAZNEDAR SPOR KLÜBÜ3. İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER İL MÜD.

WUSHU1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ2. ESENLER KLÜPLER BİRLİĞİ3.  BAĞCILAR ATATÜRK İLK ÖĞRETİM OKULUBUDOKAİ-DO1. DOLUNAY SPOR KLÜBÜ2. GEZGİNLER SPOR KLÜBÜ3. ALTIN AYAK SPOR KLÜBÜ

BİLEK GÜREŞİ1. M.P POWERNEXT SPOR KLÜBÜ2. YALOVA SPOR KLÜBÜ3. ESENLER SPORTAEKWONDO1. ESENLER BELEDİYESİ2. ALTUN ÇEVİK SPOR KLÜBÜ3. BAĞCILAR BELEDİYESİ

 

Diğer Haberler